بیماران کلیوی چه مواد غذایی را می توانند مصرف کنند و برای آنها مفید است

بیماران کلیوی چه مواد غذایی را می توانند مصرف کنند و برای آنها مفید است، کلیه‌‌ها اندام‌هایی شبیه به لوبیا هستند که در انتهای قفسه‌ی سینه قرار دارند. کلیه‌ها با وجود کوچک بودن، بسیار قدرتمند هستند و عملکرد‌های بسیار مهمی در بدن انجام می‌دهند. این اندام‌های حیاتی ممکن است به دلایل مختلفی آسیب ببینند. در چنین مواردی فرد بیمار باید تغذیه بیماران کلیوی را دنبال کند. در ادامه این مطلب، درباره تغذیه مناسب بیماران کلیوی خواهید خواند.

ادامه مطلب: بیماران کلیوی چه مواد غذایی را می توانند مصرف کنند و برای آنها مفید است

آشنایی با کوسه های سفید و نحوه مهاجرت آنها
آشنایی با کوسه های سفید و نحوه مهاجرت آنها، در مقایسه با کوسه های معمولی، چیزهای بسیار کمتری را در مورد کوسه سفید بزرگ می دانیم زیرا هرگاه محققان سعی کرده اند که در اسارت روی این گونه ی خارق العاده تحقیق کنند کوسه سفید خیلی زود مرده است. در طول تاریخ و به ویژه در دهه های گذشته، انسان ها مطالعات گسترده و مبسوطی را در مورد زندگی جانوران انجام داده و پرده از رازهای مهمی در مورد جانوران برداشته اند. با این وجود هنوز هم برخی از گونه های جانوری رفتارها و عادات بسیار عجیبی دارند که دلیل آن ها همچنان ناشناخته باقی مانده است. در ادامه این مطلب، درباره مهاجرت عجیب کوسه سفید خواهید خواند.

ادامه مطلب: آشنایی با کوسه های سفید و نحوه مهاجرت آنها

جلوگیری از بید خوردن فرش

جلوگیری از بید خوردن فرش ، بیدها یک خطر برای فرش ها محسوب می شوند. برای جلوگیری از بید خوردگی فرش چند راهکار وجود دارد که در اینجا برخی از آنها را معرفی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید جلوگیری از بید خوردن فرش

چگونه از بید خوردگی فرش جلوگیری کنیم؟

چگونه از بید خوردگی فرش جلوگیری کنیم؟ ، بید خوردگی از جمله خطراتی ست که فرش را تهدید می کند. بیدها گروهی از موجودات موذی هستند که در منسوجاتی از جنس پشم تخم گذاری می کنند. علاوه بر حشرات بالغ، نوزادان این حشرات نیز در جهت رشد خود از پشم موجود در فرش تغذیه می کند .

بیشتر بخوانید چگونه از بید خوردگی فرش جلوگیری کنیم؟

تمیز کردن فرش بدون نیاز به بخارشو

تمیز کردن فرش بدون نیاز به بخارشو ، اگر بخارشو ندارید نگران تمیز کردن فرش های خود نباشید چرا که در این مطلب به شما نحوه تمیز کردن فرش بدون نیاز به بخارشو را بیان خواهیم کرد. ترفندهایی که به شما برای تمیز کردن فرش ارائه خواهیم داد توصیه متخصصین فرش می باشد .

بیشتر بخوانید تمیز کردن فرش بدون نیاز به بخارشو