آشنایی با برخی از امکانات گوگل مپ گوشی های هوشمند

آشنایی با برخی از امکانات گوگل مپ گوشی های هوشمند، نقشه‌ی گوگل به مراتب یکی از بهترین برنامه‌هایی است که گوگل ارایه کرده، سرویسی که صدها میلیون کاربر همه روزه بر آن تکیه می‌کنند. اگر از کاربران دایمی نقشه‌ی گوگل هستید، این ۱۱ راهنمایی که در ذیل ارایه کرده‌ایم، تعیین مسیر، به اشتراک‌گذاری مسیر‌ها و جهت‌یابی را از همیشه آسان‌تر می‌کنند. در اینجا سیستم عامل معیار، اندورید است، اما بسیاری از این ویژگی‌ها در iOS هم وجود دارد.

ادامه مطلب: آشنایی با برخی از امکانات گوگل مپ گوشی های هوشمند

گوگل مپ گوشی های هوشمند چگونه خود را به یک نرم افزار هوشمند و جامع تبدیل کرده است؟

گوگل مپ گوشی های هوشمند چگونه خود را به یک نرم افزار هوشمند و جامع تبدیل کرده است؟، گوگل اخیرا اعلام کرد که اگر کاربری مکانی را جست‌و‌جو کند ولی تا قبل از زمان رسیدن به آن‌جا، آن فروشگاه یا شرکت تعطیل شود، برنامه‌ی نقشه به او هشدار خواهد داد. همچنین این برنامه به کاربر اجازه می‌دهد خانه و محل کارش را ستاره‌نشان کند تا مسیریابی میان این دو آسان‌تر شود. از آن مهم‌تر گوگل این امکان را برای کاربر فراهم می‌کند تا نقشه را ذخیره کند تا هنگام عدم دسترسی به اینترنت به‌طور آف‌لاین از آن استفاده کند. در ادامه به برخی از ویژگی ها و امکانات این نرم افزار اشاره کرده ایم.

ادامه مطلب: گوگل مپ گوشی های هوشمند چگونه خود را به یک نرم افزار هوشمند و جامع تبدیل کرده است؟

چگونه از بید خوردگی فرش جلوگیری کنیم؟

چگونه از بید خوردگی فرش جلوگیری کنیم؟ ، بید خوردگی از جمله خطراتی ست که فرش را تهدید می کند. بیدها گروهی از موجودات موذی هستند که در منسوجاتی از جنس پشم تخم گذاری می کنند. علاوه بر حشرات بالغ، نوزادان این حشرات نیز در جهت رشد خود از پشم موجود در فرش تغذیه می کند .

بیشتر بخوانید چگونه از بید خوردگی فرش جلوگیری کنیم؟

جهت یابی سریع، ذخیره نقشه آفلاین و تعیین مکان، سه ویژگی مهم و پرکاربرد گوگل مپ

جهت یابی سریع، ذخیره نقشه آفلاین و تعیین مکان، سه ویژگی مهم و پرکاربرد گوگل مپ، این روزها بسیاری از دارندگان گوشی‌های هوشمند از برنامه‌ی «گوگل مپس» (Google Maps) برای جهت‌یابی و تعیین مسیر به‌طور مرتب و روزانه استفاده می‌کنند. این موضوع کاملا طبیعی است، چرا که این نقشه بهترین ابزار در دسترس برای کاربران اندروید و iOS است. نقشه‌ی گوگل هر روزه بهتر و بهتر می‌شود و بسیاری از کاربران نمی‌دانند که تعداد زیادی ویژگی پیشرفته و میان‌بر در این برنامه وجود دارد. در اینجا قصد داریم یازده نکته و میان‌بر را آموزش دهیم تا کاربران بتوانند بیشترین استفاده را از نقشه‌ی گوگل ببرند.

ادامه مطلب: جهت یابی سریع، ذخیره نقشه آفلاین و تعیین مکان، سه ویژگی مهم و پرکاربرد گوگل مپ

جلوگیری از بید خوردن فرش

جلوگیری از بید خوردن فرش ، بیدها یک خطر برای فرش ها محسوب می شوند. برای جلوگیری از بید خوردگی فرش چند راهکار وجود دارد که در اینجا برخی از آنها را معرفی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید جلوگیری از بید خوردن فرش